Aktualności - szczegóły

Europejskie Forum Rolnicze Jasionka 2024

Zdjęcie do ogłoszenia

W dniach 19-20 marca 2024 r. PIWet-PIB był obecny na kolejnej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa.

Jest  to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej. W wydarzeniu biorą udział liderzy i przedstawiciele rolników i związków branżowych, eksperci, autorytety świata nauki, przedstawiciele biznesu, a także politycy.

Co roku Forum gromadzi ponad 3000 uczestników, którzy biorą udział w panelach dyskusyjnych, debatach i wydarzeniach, dyskutując o najważniejszych sprawach dla sektora rolno-spożywczego. W tym roku ważnym aspektem debaty było 20-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej i wynikające z tego zmiany polskiej wsi oraz związanych z nią gałęzi przemysłu. Obszary tematyczne tegorocznej edycji zostały nakreślone również poprzez aktualną sytuację geopolityczna, klimatyczną i gospodarczą.

Forum to również znakomita okazja, aby w strefie wystawienniczej poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej i innowacjom w rolnictwie.

Na stoisku PIWet-PIB uczestnicy i goście Forum mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami Instytutu jak również zdobyć informacje na temat zachowania bezpieczeństwa weterynaryjnego i podstawowych zasad bioasekuracji w obliczu aktualnych zagrożeń.

Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia
Powrót