Wczytywanie

Aktualności - szczegóły

II Forum Branży Mięsnej „Fuel for life”

Zdjęcie do ogłoszenia
II Forum Branży Mięsnej „Fuel for life”

26 września br. Pan Minister Rafał Romanowski oraz prof. Krzysztof Niemczuk wzięli udział w II Forum Branży Mięsnej „Fuel for life”, które odbyło się w ramach Targów POLAGRA. „Fuel for Life” to wydarzenie, które omawia wpływ bieżących wydarzeń gospodarczych i politycznych na bezpieczeństwo żywnościowe Polski. Konferencja jest przeznaczona dla kadry zarządzającej i praktyków w zakresie przetwórstwa i rozbioru mięsa, technologii, przedstawiciele branży paliwowej i energetycznej. 

Prof. Niemczuk reprezentował Instytut, wspólnie z pozostałymi panelistami: Panią Karoliną Krasicką-Maciorowską i Panami Wojciechem Stryburskim oraz prof. Zygmuntem Pejsakiem, w panelu dyskusyjnym: ASF, Kompartment oraz Strategia odbudowy stada trzody chlewnej.

POLAGRA to corocznie odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ważne wydarzenie dla branży spożywczej. Targi odbyły się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Henryka Kowalczyka. W tym roku swoje produkty zaprezentowało 400 wystawców z 15 państw. Targi POLAGRA składają się z trzech salonów: „Food”, „Foodtech” oraz „HoReCa”.

 

 

Źródło:

Start targów POLAGRA w Poznaniu - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Panel branży mięsnej Fuel for Life - Program wydarzeń 2022 - Dla Zwiedzających - Polagra

Źródło zdjęć: Karol Bujoczek

Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia Zdjęcie do ogłoszenia
Powrót